catering dietetyczny

Jakie wady i zalety ma catering dietetyczny?

Coraz więcej osób zastanawia się nad zamówieniem diety pudełkowej. Niektórzy wstrzymują się z uwagi na koszty oraz brak możliwości sprawdzenia smaku potraw. Informacje zamieszczane na stronach internetowych nie pozwalają poczuć zapachów, można jednak przekonać się o wysokiej jakości jedzenia pudełkowego. Czy catering dietetyczny to usługa, której trzeba się obawiać?

Stereotyp wysokiej ceny

Dieta pudełkowa jest w Polsce postrzegana jak usługa droga. Cena całodziennego wyżywienia to przynajmniej 30-40 złotych. Wiele zależy od rodzaju wybranego menu oraz czasu trwania zamówienia. Wiele firm cateringowych stosuje zniżki dla stałych klientów, w ten sposób można obniżyć cenę. Podczas podejmowania decyzji o zamówieniu jedzenia pudełkowego trzeba też zdać sobie sprawę, że ograniczy to znacznie zużycie energii i wody w kuchni. Samodzielne gotowanie jest związane z kilkugodzinnym używaniem garnków i patelni. Catering dietetyczny Katowice pozwala na spożywanie posiłków od razu po dostarczeniu. Nie wszystkie dania trzeba nawet podgrzewać, a jeśli jest to koniecznie, wystarczy kilkuminutowa obróbka cieplna. Są to realne korzyści, które w przeliczeniu na miesiąc, kwartał lub rok gwarantują duże oszczędności na rachunkach za podgrzanie wody, a także za prąd i energię elektryczną.

Zamówienie na próbę

Firmy cateringowe dostrzegają niezdecydowanie dużej grupy potencjalnych klientów. Dlatego w wielu przypadkach można złożyć zamówienie próbne. Pozwala to przekonać się, jaki wariant diety będzie najlepszy do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto można w ten sposób wyrobić sobie zdanie o jakości i smaku diety pudełkowej, a następnie porównać swoje spostrzeżenia z opiniami innych klientów. Można je znaleźć na wielu stronach internetowych publikujących opinie o różnych przedsiębiorstwach i usługach. Warto wybierać firmy działające na rynku przez długi czas, które mają wypracowane odpowiednie standardy przygotowywania posiłków i obsługi klientów.

Pełna obsługa przez Internet

Catering dietetyczny Katowice spełnia wysokie normy jakościowe, a także gwarantuje obsługę w pełni online. Dotyczy to możliwości zapoznania się ze szczegółami oferty wyboru właściwego jadłospisu oraz wykonania płatności za zamówienie. W przypadku wątpliwości można skontaktować się z pracownikiem firmy lub dietetykiem. Najlepiej zrobić to telefonicznie, ale możliwy jest też stały kontakt przez Internet. Dzięki nowoczesnym technologiom catering dietetyczny Katowice może dotrzeć do dużej grupy klientów. Mogą oni przekonać się, jakie zalety ma dieta pudełkowa i stosować ją na co dzień z korzyścią dla swojego zdrowia.