Zmiany w mieszkaniu od dewelopera?

Planujesz zakup mieszkania? Najwłaściwsza oferta, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania, została już wybrana, a Ty zastanawiasz się, czy wprowadzenie jakichkolwiek zmian w mieszkaniu od dewelopera jest możliwe? Okazuje się, że tak! Co więcej, pewne zmiany można wprowadzić już na etapie podpisywania umowy. 

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale w mieszkaniu deweloperskim zmiany wprowadzać już na najwcześniejszym etapie budowania. Najważniejsze jest jednak, aby ustalić to z deweloperem. W stolicy jedną z takich inwestycji może być osiedle przy ulicy Niemcewicza, czyli funkcjonalne mieszkania, stanowiące jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Okoliczne uliczki, zielone skwerki, a jednocześnie bliskość tętniącej życiem Warszawy, to cechy, obok których trudno jest przejść obojętnie. 

Mieszkanie od dewelopera

Należy pamiętać o tym, że projekt mieszkania może przejść szereg zmian, jeżeli zostanie to ustalone z deweloperem. Szczególnie dotyczy to osób, które w niedalekiej przyszłości planują powiększenie rodziny. Zdecydowanie bezpieczniej i znacznie taniej jest poinformować na samym początku o tym, czego oczekujemy od mieszkania. Więcej informacji na temat zakupu mieszkania w Warszawie znajdziesz tutaj

Kupując mieszkanie od dewelopera, należy pamiętać, że część modernizacji będzie dozwolona, a inne niestety nie. Co więcej, każda ingerencja w projekt może wiązać się z koniecznością wyceny i wzrostem ceny mieszkania. Z tym że każdą zmianę należy uzgodnić w odpowiedni sposób. Jeśli ingerujesz w projekt mieszkania, deweloper zmuszony będzie ponownie wycenić koszt. Osoby, którym zależy na tym, by przebudowa przebiegała według konkretnej wizji, powinny zmienić całą umowę deweloperską. Należy pamiętać również o tym, że przeróbki są możliwe dopiero po wysłaniu wniosku.

Zmiany w mieszkaniu od dewelopera mogą obejmować m.in:

  • zmianę układu pomieszczeń,
  •  wyodrębnienie dodatkowego pomieszczenia,
  •  przesunięcie gniazdek elektrycznych i włączników,
  •  przesunięcie grzejników.